Hipnoterapia i Hipnoza Wrocław

Zmień Emocje
Zmień swoje życie

  • Terapia Nerwic I Lęków
  • Zmiana Zachowań
  • Usuwanie Stresu

CZY JESTEŚ GOTOWY ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Hipnoza Online Jakub

O MNIE

Cześć, Jestem Jakub Wochniak
Twój przewodnik przez świat Hipnozy i Hipnoterapii we Wrocławiu

Ostatnie 10 lat spędziłem pomagając moim klientom w zmianie ich emocji i zachowań. Zanim do mnie trafili czuli że już się nic nie da zrobić. Próby i niepowodzenia. Uczucie desperacji, chęć poddania się i rezygnacji.
Razem dotknęliśmy te bolesne doświadczenia, wspólnie staneliśmy przed lękiem, złością i innymi emocjami które z pozoru były nie do pokonania.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i wysiłkowi nadeszła zmiana. Bariery zostają przełamane,  zachowanie ulega zmianie i przychodzi poczucie wolności. Chcę by historie moich poprzednich klientów były dla ciebie inspiracją. Przypomnieniem że ty też możesz się zmienić.


I Ja będę przy Tobie byś osiągnął tę zmianę.  

Brzmi zbyt dobrze?

ZOBACZ JAK TY MOŻESZ SIĘ ZMIENIĆ!

Miałem chyba 4 sesje, w okresie 2 miesięcy. Po każdej z nich czułem się coraz lepiej. Tak że sam nie dowierzałem że wszystkie objawy zaczynają mnie opuszczać, a ja sam staje się innym człowiekiem. Wolnym od lęków i ataków paniki, coraz bardziej pewnym własnej wartości.


Ireneusz - inżynier

Leczenie lęku i stresu


Jola - Farmaceutka

Leczenie ataków paniki

Dlaczego odniesiemy sukces?

Podczas kilkuletnich doświadczeń z klientami, zauważyłem najczęściej występujące przeszkody które utrudniały hipnozę i przygotowałem specjalny proces który przygotuje ciebie i twój umysł do pełnej transformacji.

Konsultacja

Zanim spotkamy się w gabinecie byś doświadczył zmiany, musimy dokonać konsultacji dzięki której ustalimy warunki pracy jak i to co osiągniesz z pomocą hipnozy. Możemy porozmawiać online lub umówić się na spotkanie i wtedy wyjaśnię ci dokładnie co będziemy robić w hipnoterapii

Trening Mentalny - Online

Zestaw specjalnie przygotowanych ćwiczeń mentalnych by rozruszać twój umysł i przygotować go do pełnej transformacji. Każde z ćwiczeń będzie uczyło cię konkretnej umiejętności która pomorze ci zanim zjawisz w gabinecie na sesje hipnozy.

Hipnoza w Gabinecie we Wrocławiu

Hipnozę traktuję jako reedukacje twojego umysłu, razem zajmiemy się nie tylko byś logicznie zrozumiał problem i rozwiązał go ale również sprawimy że zajdzie zmiana na głębszym emocjonalnym poziomie.

  • Nauczę cię jednego ćwiczenia które sprawi że natychmiast wejdziesz w Trans Hipnotyczny
  • Pokaże ci jak znaleźć Twój prawdziwy cel. ("To nie Ten o którym teraz myślisz")
  • Znasz to uczucie kiedy próbujesz się zmienić i nie wychodzi? (DLA ODMIANY) Pokaże ci jak wykorzystać umysł by wspomagać zmianę
  • Poznasz nowy rodzaj głębokiego myślenia które stymuluje umysł do szybkiej zmiany

Będę twoim przewodnikiem 

Wszystko sprowadza się do tego że potrzebujesz kogoś kto poprowadzi cię przez całą transformacje. I je będę twoim hipnotycznym przewodnikiem, który z pomocą całego swojego doświadczenia zabierze cię na hipnotyczną przygodę która sprawi że twoje życie się odmieni.


Zamiast ciężkiej pracy, preferuje prowadzić proces który ułatwia zmianę. Nie chodzi o to by pracować długimi godzinami i wykonywać tytaniczny wysiłek, a o to by znaleźć jak najszybciej rozwiązanie które będzie zgodne z tobą i wtedy nauczyć twój umysł by reagował automatycznie  w ten sposób. Po to byś w efekcie końcowym miał więcej czasu dla siebie, swoich bliskich i cieszył się wolnością.

Hipnoza Wrocław
Gabinet Hipnoterapii


Ul. Jedności Narodowej 146/92

WEJŚCIE PRZEZ DZIEDZINIEC OD STRONY UL. NAMYSŁOWSKIEJ


Dojazd Tramwajami:
0, 1 , 6, 11, 23, 71

Przystanek "Nowowiejska"

Napisz do mnie

Imię
Adres Email
Nr Telefonu
Wiadomość
0 of 350

Copyright © Hipnoza Wrocław