Odchudzanie Hipnozą dla Ciebie

hipnoza odchudzanieCzy wiesz że odchudzanie hipnozą działa i ty możesz z niego skorzystać byś mogła czuć się wspaniale podczas patrzenia na siebie w lustro.

[tube]SxjsH7vVEK0[/tube]

Podczas gdy szybko mija kolejny dzień, a Ty stoisz w miejscu, to tracisz ochotę na zmiany, gdyż wieczna walka, diety i niepowodzenia zabierają ci energie, której potrzebujesz na co dzień. Zakładając ubrania, zdajesz sobie sprawę z tego jak wygadasz i wiesz ze zmiany są konieczne. Jednak nie sam wygląd jest ważny, gdy wyobrażasz sobie przyszłość możesz widzieć swoje dzieci i wnuki. To piękny widok ale co będzie gdy pojawią się Problemy zdrowotne związane z nadwagą.
Uświadomisz sobie że brak dobrego samopoczucia oraz choroby związane z nadwagą, mogą zabrać całą radość związaną ze spotkaniami rodzinnymi lub ze znajomymi.

  • Emocje i odchudzanie

Nie każda osoba zdaje sobie z tego sprawę, że nie tylko spożywanie posiłków oraz brak ćwiczeń powoduje wzrost wagi. Gdy czytałem ” Sekretny język uczuć ” Calvina Banyana zrozumiałem jak nasze emocje napędzają nas podczas każdego dnia. To jak emocje kierują nami codziennie nie jest widoczne od razu. Jednak gdy się uważnie przyjrzymy naszym zachowaniom to zauważamy ze nie każda decyzja która podejmiemy jest w pełni świadoma, czasami po prostu coś sie dzieje, tak jakby samo z siebie, a potem zastanawiamy się, dlaczego tak zrobiliśmy. Gdy już zaczniesz zauważać, jak emocje kierują Tobą, to zdasz sobie sprawę jak ciężko zmienić nawyki z nimi związane, ale to nie oznacza że tak będzie do końca twojego życia, gdyż są odpowiednie techniki i narzędzia pozwalające poznać emocję kierujące naszymi działaniami i zmienić negatywne nawyki teraz.

  • Hipnoza a odchudzanie

Zanim zaczniesz się przyglądać, użyciu hipnozy w odchudzaniu, zauważysz jak wielka jest ilość nieporozumień, związanych z klinicznym zastosowaniem tej dziedziny nauki. Bez właściwego poznania podstaw, terapia nadwagi może zostać przeoczona przez wiele osób. Ktoś może pomyśleć że będzie kontrolowany, straci panowanie nad sobą lub nie będzie nic pamiętać, ale Ty w trakcie spotkania ze mną, szybko zdasz sobie sprawę, że każde z tych trzech stwierdzeń jest błędne. Zobaczysz że posiadasz nieustanną świadomość tego co się dzieje wokół ciebie i zrozumiesz jakim potężnym oraz bezpiecznym narzędziem jest hipnoza.

  • Jak działa odchudzanie w hipnozie

Trzeba zrozumieć że to nie jest magia i hipnoza nie działa jak za dotknięciem różdżki, ale gdy skończymy pracować Twoje radosne spojrzenie na świat będzie potężnie pchało Ciebie do przodu, ku nowym wyzwaniom. Zauważysz zmiany których pożądałaś, a nawyki które powodowały twoją nadwagę zostaną zamienione, na nawyki kierujące Ciebie ku zdrowiu!

  • Będziesz trzymać dyscyplinę między posiłkami.
  • Zyskasz kontrole nad tym co jesz.
  • Zaczniesz tracić na wadze.
  • Staniesz się zdrowsza.
  • Uzyskasz kontrole nad Swoimi emocjami które pchały Ciebie do niechcianych zachowań.

Jeszcze zanim zaczniesz zauważać korzyści związane ze zrzuceniem kolejnych kilogramów i pracy ze mną. Wyobraź sobie przyszłość w której każdy kolejny dzień zaczyna się uśmiechem i poczuciem pewności siebie, ponieważ bez przerwy poprawiasz swoje wspaniałe samopoczucie. Wraz z uzyskaniem kontroli nad emocjami zauważysz że odzyskujesz władze nad swoim życiem!!!

Do tej pory mogłaś zmagać się z problemami w swoim życiu które zamieniały się w walkę bez końca?

Ale tak być nie musi!
Kiedyś jeden pisarz powiedział: “Wyznacz swoje cele i zacznij działać teraz!!! Odkładanie na jutro to odkładanie w nieskończoność. Zrób to co pragniesz i żyj z Pasją!” – te słowa zmieniły moje życie. Możesz teraz zacząć się zastanawiać nad tym, czy chcesz zmienić swoje życie szybko czy skutecznie.

By uzyskać informacje na temat odchudzania hipnozą przejdź do zakładki kontakt i napisz do mnie lub zadzwoń.