Autohipnoza – Naucz się samemu wchodzić w hipnozę

autohipnoza

Autohipnoza

Droga do poznania swojego wnętrza to autohipnoza

Wyobraź sobie że możesz mieć wpływ na to jak działa twój umysł. Że ty masz nad nim kontrole i umiesz za pomogą odpowiednich komend sterować nim i programować go tak, by jego działanie było precyzyjne i by wykonywał on twoje polecenia, a nie swoje dawne programy.

Gdy idziesz przez życie to możesz zauważyć ze posiadasz pewne schematy działania, są to programy które masz zainstalowane w swoim umyśle. Tak naprawdę to w momencie gdy przyszedłeś na świat, to zaczął się proces programowania twojego umysłu. Mama, tata, wujek, ciotka, rodzeństwo, nauczyciele, czy jakakolwiek osoba z którą miałeś kontakt w dzieciństwie, miała wpływ na to jak działasz dzisiaj i jak reagujesz na różne bodźce. Często możemy zauważyć że w wielu sytuacjach, czy tego chcemy czy też nie, to zachowujemy się dokładnie tak samo jak, nasi rodzice czy też inni opiekunowie z dzieciństwa. To czy nam takie zachowania odpowiadają, zależy już tylko od nas. Jednak nie można poddać w wątpliwość tego że te cechy, tę programy w nas istnieją oraz kierują naszym życiem każdego dnia.

Jak możemy zmienić nasze oprogramowanie.

To że mamy możliwość wpływania na swój umysł jest już wiadome od dawna. Teraz tylko możesz sobie zadać pytanie jak to zrobić. I masz racje zadając sobie to pytanie. W szkole uczą nas matematyki uczą nas języka ojczystego i innych przedmiotów. Ale zapominają by nas nauczyć jak się uczyć a co ważniejsze. Dzieci nie są uczone jak kontrolować swój umysł. A jest to przecież najważniejsze narzędzie jakie posiada każdy człowiek. Ten umysł kontroluje wszystkie myśli zachowania i determinuje w jaki sposób życie młodego człowieka się potoczy. Wyobraź sobie jak by to mogło być gdybyś ty, już od dzieciństwa umiała zmieniać w swoim umyśle nawyki, emocje i wszystko to co ci przeszkadza. Gdybyś miała potężną kreatywną silę która kieruje twoim życiem tak jak ty chcesz. Jak bardzo mogłoby się różnić twoje życie gdybyś umiała to kontrolować. Jednak nie jest tak wspaniale i dopiero teraz możesz się dowiedzieć, jak to jest gdy zdobywasz kontrole. Jak to jest gdy masz narzędzie, dzięki któremu możesz przeprogramować swój umysł. Takim narzędziem jest właśnie Autohipnoza.

Co to jest autohipnoza?

Autohipnoza jest sposobem komunikacji ze swoim wewnętrznym umysłem. Ty za pomocą odpowiednich technik i sugestii uczysz się jak możesz wpływać na swój umysł, postrzeganie różnych spraw które dotyczą ciebie oraz na emocje które odczuwasz. Mimo że czasami ludziom się wydaje że nie mają wpływu na swoje emocje,to jest to nieprawda. A to własnie emocje często trzymają cie przy jakimś bolesnym lub szkodliwym zachowaniu. Ty poprzez dialog ze swoim podświadomym umysłem, używając autohipnozy uczysz się jak czyścic te wspomnienia które były bolesne i po jakimś czasie gdy już je wyczyścisz to możesz zainstalować nowe oprogramowanie w swoim umyśle, które będzie dla ciebie zdrowsze i przyjemniejsze. Wiąże się to z tym że wejdziesz w głąb tego kim jesteś. Przyjrzysz się swojemu wnętrzu. Zaprzyjaźnisz z nim i nawiążesz dialog który doprowadzi do zmiany. To jest wlasnie autohipnoza.

Gdzie można zastosować autohipnozę

Zastosowań autohipnozy jest bardzo dużo. Jednym z najbardziej znanych jest po prostu relaksacja. Mimo że nie jest ona konieczna to jednak ludzie bardzo często ją wykorzystują ponieważ zmniejsza poziom stresu który osiągamy codziennie w pracy w domu czy z jakiejkolwiek innej okazji. Wiele osób wręcz zapomniało że można być zrelaksowanym i dla nich jest to idealne rozwiązanie

Inne zastosowania autohipnozy:

 

  • Zmiany Nawyków – Mamy setki nawyków, część z nich jest dobra, większość neutralna no i jest ta mała część która może ci sprawiać kłopoty, jeżeli tak jest to możesz się zająć tymi nawykami za pomocą Autohipnozy
  • Hipnoza sportowa – Od wielu lat używana by polepszyć wyniki sportowców, Mało osób wie że gdy Rosjanie w 1956r zdobyli najwięcej złotych medali też dzięki temu że mieli ze sobą ok 10 hipnotyzerów którzy pracowali nad przygotowaniem mentalnym zawodników.
  • Hipnoza Dentystyczna – Jest wiele osób które nie mogą brać środków znieczulających i takie osoby mogą same się całkowicie znieczulić podczas zabiegów dentystycznych. Po odpowiednim przygotowaniu mogą również kontrolować ilość wydzielanej śliny i samemu tamować krwawienie jeżeli występuje np po usunięciu żęba
  • Znieczulanie Hipnotyczne – Praktycznie każdy człowiek może się sam znieczulić, to znieczulenie może być tak dokładne że można przeprowadzać operacje i człowiek jest całkowicie zrelaksowany i znieczulony.
  • Hipnotyczne Rodzenie – Kobieta podczas porodu wchodzi autohipnozę i ma całkowitą kontrole nad tym czy chce włączyć ból czy tez całkowicie z niego zrezygnować. Jednocześnie autohipnoza pomaga jej się całkowicie rozluźnić co przyspiesza poród.
  • Nauka w Autohipnozie – Z pomocą autohipnozy relaksujesz się podczas nauki, i ta relaksacja przyspiesza wchłanianie informacji. Później gdy potrzebujesz odtworzyć te informacje np. Na egzaminie. To ponownie wchodzisz w autohipnozę by jako osoba zrelaksowana na spokojnie zaliczyć to co masz mając doskonały odbiór danych z umysłu.

 

 

To nie wszystkie zastosowania autohipnozy, przykładów na to jak jeszcze można używać autohipnozy jest wiele. Ty sama powinnaś zdecydować czy chcesz się rozwijać. Czy chcesz dzięki autohipnozie kontrolować swoje życie, czy też by życie kontrolowało ciebie. Autohipnoza to droga do umysłowej wolności. Czy ty chcesz  by autohipnoza uwolniła twoje życie od rzeczy które ci nie odpowiadają?

Jeżeli chcesz się nauczyć AUTOHIPNOZY to zadzwoń do mnie.

 

Inne strony na temat Autohipnozy:

Autohipnoza – Układanie Sugestii