Hipnoza i Regresja – by odnaleźć konkretną informacje

Dzisiaj odpowiem na kolejny email. Tym razem list jest od Elżbiety, która zadała mi następujące pytanie.

Szanowny Panie,
Czy w regresji hipnotycznej będę mogła przypomnieć sobie nazwisko przyjaciela sprzed ponad 20 laty? Nigdy tego nazwiska się nie nauczyłam, ale pisałam je na kopercie przed laty. Czy w regresji hipnotycznej będę mogła wrócić do tego wydarzenia i “zobaczyć” nazwisko przyjaciela?
Serdecznie pozdrawiam

Elżbieto,

Tak, jest to możliwe. Hipnoza jest wspaniałym narzędziem, by uzyskać takie odpowiedzi. Są co najmniej trzy opcje odzyskiwania informacji z umysłu, gdy świadomie ich już nie pamiętamy.

Hipnoza i Metody odzyskiwania utraconych informacji

  • Regresja hipnotyczna

W hipnozie pokazuje się klientowi, jak ma się cofnąć w czasie do konkretnego wydarzenia. Podczas regresji jest się w tej sytuacji, którą przeżywaliśmy kiedyś i dzięki temu można zauważyć to, co się pisze na tym liście i dzięki temu uzyskać odpowiedź. Można też zastosować podejście. Możesz wrócić do momentu, gdy adresujesz ten list będąc w regresji i jednocześnie piszesz go.

  • Odpowiedź ideomotoryczna

Tutaj używa się wahadełka, by uzyskiwać odpowiedzi na pytania zadawane przez hipnotyzera. Ta metoda wymaga trochę więcej treningu, ale jest bardzo ciekawa, ponieważ można ją wykorzystać do znajdowania zaginionych przedmiotów. Zamiast wahadełka można też uwarunkować palce, by odpowiadały na pytania: TAK, NIE, NIE WIEM, NIE POWIEM. I w ten sposób szukać odpowiedzi na pytania, które zadajemy.

  • Hipnotyczne pisanie

Tutaj oddaje się kontrolę nad ręką podświadomemu, wewnętrznemu umysłowi, który po pewnym treningu uczy się sam pisać. Gdy umysł napisze wiadomość, informację, którą od niego oczekiwaliśmy, wtedy osoba hipnotyzowana jest w stanie przeczytać, co jest tam napisane. I co ciekawe, to tylko osoba zahipnotyzowana jest w stanie to przeczytać, ponieważ często jest to zbiór znaczków, które nie są rozpoznawane dla innej osoby. Natomiast autor intuicyjnie wie, jaka jest informacja zapisana na kartce.

Jeżeli chcemy odzyskać informacje w hipnozie, według mnie, to są trzy główne metody, które będą przydatne. Dzięki nim możemy we wspaniały sposób uzyskać informacje wprost z umysłu.

___________________

Jeżeli uważasz, że ten wpis jest wartościowy i warto pokazać go znajomym lub rodzinie, to kliknij przycisk SHARE

 

About the Author