Hipnoza Rzucanie Palenia

Hipnoza Rzucanie Palenia

Hipnoza na Rzucanie Palenia

Najczęstszym problemem z którym spotyka prawie każdy hipnotyzer jest nawyk palenia papierosów, jednocześnie hipnoza jest łatwym, szybkim i skutecznym narzędziem by natychmiast pozbyć się tego nawyku bez skutków ubocznych w postaci głodu nikotynowego oraz przybierania wagi. Jednocześnie najważniejszą rzeczą przemawiającą za tym by skorzystać tej formy pomocy jest jej szybkość. Osoba która zjawia się na sesje Hipnozy by zerwać z tym nałogiem wchodzi do gabinetu jako paląca a wychodzi jako człowiek wolny i umiejący kontrolować swoje zachowanie. Dzięki hipnozie nie rzucisz palenia. Z pomocą hipnozy staniesz się osobą niepaląca.

Hipnoza na Rzucanie Palenia

A więc jak to działa. Przyjdziesz do gabinetu i dowiesz się w nim jak działa hipnoza i podczas spotkania z hipnoterapeutą dowiesz się wszystkiego czego trzeba odnośnie nawyku palenia i zdecydujecie jak chcesz z nim skończyć. Możesz natychmiast całkowicie go zlikwidować lub zmniejszyć.

Hipnoza i Rzucanie Palenia

Większość osób wymaga tylko jednego spotkania jednak jest mała ilość ok 10% osób, którzy będą wymagali kolejnej sesji by zostać osobą niepalącą. Zazwyczaj wtedy kolejna sesja jest 10 razy potężniejsza.

A co się dzieje z wagą po rzuceniu palenia i hipnoterapii.

Nie musisz zyskać na wadze tylko z tego powodu ze skończyłeś z papierosami. Możesz się zdziwić tym że waga się zmniejsza. Mogę we współpracy z tobą ułożyć plan by zastąpić nawyk palenia pozytywnymi zachowaniami. Te dobre zachowania wypełnią czas który zużywałeś na palenie. Policz sobie jeżeli palisz 20 papierosów dziennie i wypalanie każdego z nich zajmuje 5 minut to daje to ponad półtorej godziny każdego dnia na inne czynności. Musisz zaplanować ten czas a wtedy będzie tendencja byś stracił wagę.

Hipnoza Rzucanie Palenia To szansa dla ciebie by się zmienić tak jak tego pragniesz?

Zadzwoń do mnie By umówić się na sesje Rzucania Palenia Papierosów teraz !