Hipnoza przy znieczulaniu człowieka

Hipnoza w walce z bólem

Nauka wyłączania bólu jest przeznaczona dla osób chorych i niepotrzebnie cierpiących. Niepotrzebny ból może być wyłączony i hipnoza pomaga tego dokonać . Niepotrzebny ból oznacza niepotrzebną informacje, nie jest konstruktywny. Ból taki występuje na przykład w:

  • Nowotworach
  • Leczeniu chemioterapią
  • W reumatyzmie
  • Niektórych problemach z układem nerwowym
  • Alergiach
  • Dolegliwościach psychosomatycznych
  • W bolesnych menstruacjach
  • Lub innych ograniczających człowieka dolegliwościach

Uwaga!!! : Jeżeli odczuwasz ból i powinieneś się leczyć ( nie mam na myśli środków przeciwbólowych ) To spotkanie ze mną nie jest dla ciebie. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

Jeśli odczuwasz niepotrzebny ból – nie zastanawiaj się i zapisz się na spotkanie. Jeśli ktoś tobie bliski, lub twój znajomy odczuwa niepotrzebny ból to pokaż mu tę stronę.

Każdy z nas posiada umiejętność wyłączania bólu, Hipnoza pomaga nam nauczyć się tej umiejętności

Będę zupełnie szczery – jest możliwe by zlikwidować całkowicie ból który odczuwasz bez użycia (często posiadających środki uboczne) środków farmakologicznych. Mogę pokazać ci jak tego dokonać używając sprawdzonych metod hipnozy klinicznej.

Każdy człowiek może doświadczyć znieczulenia hipnotycznego i każdy doświadczał go w mniejszym lub większym stopniu w swoim życiu.

Istnieje ogromna ilość udokumentowanych przypadków użycia hipnozy do uśmierzania bólu. Nie tylko w badaniach i literaturze naukowej. W historii w zasadzie każdy poważny badacz hipnozy (szczególnie klinicznej) zajmował się również wyłączaniem bólu. Na przykład Milton Erickson lub Dave Elman.

Znieczulanie hipnozą staje się coraz bardziej popularne w państwach zachodnich. Popatrzmy na przykład na osobę która przechodzi zabieg wyrwaniu dwóch przednich zębów i wkręcenia implantów jedynie przy hipnotycznym znieczuleniu. Dzięki hipnozie ona przeszła cały zabieg jakby to był zwykły spacer.

[tube]Xgu6vk3_ByE[/tube]

Drugim przykładem może być przypadek hipnotycznego anestezjologa Dr Johna Butlera, który używając autohipnozy sam znieczulił się do inwazyjnej operacji.

[tube]sClE-xm-P8A[/tube]

Hipnoza jest przydatna w przypadkach klinicznych nie tylko jeśli chodzi o znieczulanie, ale także nastawienie psychiczne do zabiegu, do swojej choroby i ozdrowienia. Układ odpornościowy działa zupełnie inaczej podczas ciągłego stresu, niż podczas relaksu fizycznego i mentalnego. mogę cię nauczyć korzystać z tych narzędzi na co dzień.