Motywacja

Hipnoterapia pomoże ci złapać niesamowitą motywacje

Koniec z odkładaniem na później

Wciąż odkładasz na poźniej realizacje swoich planów. Czasami nawet nie masz motywacji nawet by wyjść z domu by podziwiać świat wokół ciebie. Plany są przygotowane a ty zastanawiasz się czy zacząc ich realizacje czy też spędzić kolejny dzien nie robiąc nic.
Brak chęci do działania, brak motywacji może spowodować ze budząc się pewnego ranka będąc starym dziadkiem. Nagle otwierając oczy i pomyślisz “ ZMARNOWAŁEM SWOJE ŻYCIE ”. To nie jest najwiekszy kłopot. Nasze dzieci uczą się obserwując nas w działaniu lub jego braku. Jak się poczujesz gdy odkryjesz że krytykujesz swoje dzieci za brak działania, a winnym będziesz tak naprawdę ty, gdyż ich zachowania opierają się na wzorcach przejętych od ciebie. Czy bedziesz mógł być dumnym rodzicem, opiekunem wiedząc że sam wyszkoliłeś kogoś kto nie ma motywacji by odrobić zadanie. Takiemu zachowaniu mówimy STOP!

Hipnoterapia pomaga zmieniać zachowania

Skoro czytsz ten tekst oznacza to, że w twoim życiu jest coś niewporządku, coś co chcesz zmienić. Ja nie wiem co to jest za uczucie ponieważ nie jestem tobą. Natomiast ty czując je teraz, możesz nie czuć się dobrze i chcesz zmiany. Która pomoże ci czuć się lepiej i dzieki temu motywacja do działania pojawi sie samoistnie. Zmiana z początku wydaje się ciężka ale zauważysz że jest możliwa i może być natychmistowa. Na szczęście możemy oduczyć nasz umysł niektórych zachowań i na ich miejsce posadzić nowe. Byś sam mógł pielęgnować swój rozwój i nabierał motywacji do kolejnych działań po każdym sukcecie. Ponieważ każdy człowiek posiada potencjał i wystarczy go tylko pobudzić. I pokazać że każdy kolejny poranek moze nas motywować do kolejnych działań. Jeżeli jesteś gotowy na to by się zmienić i z przyjemnością przystąpić do działania to zapraszam do kontaktu.