Opinie klientów o sesjach ze mną


Posłuchaj jak Jola pozbyła się Ataków Paniki

Łukasz Płoszajski - Aktor

Zobacz co Maria napisała o Usuwaniu lęków ze mną

Przeczytaj list od Irka z Bogatyni o tym jak usunęliśmy u niego Lęki

Jak Aleksandra pozbyła się Arachnofobii

Jak Patryk pozbył się lęków i ataków paniki

Jak Krzysztof Kapliński pozbył się lęków i uzyskał motywacje

Kubę poznałem jakieś pól roku temu i poprosiłem go o przeprowadzenie ze mną sesji w związku z problemem nawiązywania przeze mnie znajomości z nieznajomymi, a interesującymi mnie kobietami. Drugi problem dotyczył braku konsekwencji w pracy,ciągle zmienianie posady mniej więcej co pół roku bez konkretnych przyczyn a przez to brak stałej umowy i stałych dochodów. Nie ukrywam na początku mój stosunek do hipnozy był … neutralny raczej z kierunkiem w sceptyczny – po prostu jak się uda to ok a jak nie to tez nic się nie stanie. Sesja trwała kolo godzinki i myślałem ze w sumie nic się nie wydarzy

( bo niby od GADANIA CO MI MA SIĘ ZMIENIĆ ? )

Minęło mniej więcej pól roku od spotkania z Kuba, a Ja od 4 miesięcy jestem w szczęśliwym związku z dziewczyna której kiedyś nawet nie ośmieliłbym się spojrzeć w oczy, a od nowego roku pracuje już na stałej umowie o prace. W jakiś „magiczny” sposób osiagnelem w ciągu pół roku to czego nie mogłem przez 7-8 lat. Wiec na pytanie czy hipnoza działa i jest przydatna ja jestem żywym przykładem ze jak najbardziej tak. Polecam każdemu spotkanie z Kuba który jest otwarty na problemy innych i zawsze z wielka ochota pomoże Ci się z nimi uporać.
Jeszcze raz wielkie dzięki Kuba !

Opinia Dagmary

„Kubę poznałam podczas hipnotycznego obozu szkoleniowego na Turbaczu, gdzie od razu zwróciła moją uwagę jego wyrazista osobowość – niezwykłe poczucie humoru, pozytywna, niewyczerpana energia i zdrowy dystans do siebie. To człowiek, dla którego praca jest prawdziwą i największą pasją. Podchodzi do niej z wielkim entuzjazmem, zaangażowaniem i wiarą w skuteczność metod, którymi się posługuje. Z łatwością nawiązuje doskonały kontakt zarówno z grupą, jak i jednostką, a swoją obszerną wiedzę oraz umiejętności przekazuje w sposób interesujący i przystępny.

W trakcie obozu wspierał uczestników na każdym kroku, był otwarty na wszelkie sugestie i prośby, z radością dzieląc się tym co wie, kocha i potrafi robić najlepiej. Przeprowadził wiele indywidualnych sesji hipnozy, które zaowocowały dużymi zmianami w każdym przypadku. Ja też miałam okazję pracować z Kubą i urzekło mnie jego podejście – z jednej strony zdecydowane, a z drugiej pełne wyczucia, wrażliwości i empatii.

Cechuje go niezwykła intuicja i elastyczność, z jaką podchodzi do każdej osoby oraz zdolność reagowania na najdrobniejsze sygnały od klienta w celu skierowania swojej uwagi we właściwe rejony. Szuka zawsze najgłębszych przyczyn danego problemu i dopiero po dotarciu do korzenia dokonuje procesu transformacji. Czasami oznacza to dotykanie trudnych emocji, traumatycznych doświadczeń, ale zawsze odbywa się to w atmosferze wsparcia i bezpieczeństwa.

Mogę śmiało polecić Kubę jako hipnoterapeutę, trenera, przyjaciela. To człowiek, która posiada naturalną zdolność zmieniania ludzi, umie doskonale słuchać i reagować, jak również rozbawić każdego do łez”

Dagmara

Zobacz jak Rafał uzyskał Pewność Siebie

Krzysztof Błaszczuk - Opinia o Szkoleniu