Hipnoterapia i Hipnoza Online

O Mnie

chcesz wiedzieć kim jestem?

Jakub Wochniak Hipnoterapeuta Online

Wiem że problemy emocjonalne można sprawnie usunąć. Dlatego promuję terapię krótkoterminową. Byś przejął kontrole nad swoim życiem.

JAKUB WOCHNIAK - HIPNOTERAPEUTA, HIPNOTYZER, TRENER HIPNOZY

Co jest dla mnie ważne podczas pracy z Tobą

BYŚ ZMIENIŁ SWOJE ŻYCIe i cieszył się wolnością

SKUTECZNA ELIMINACJA PROBLEMU


Zazwyczaj słyszę od osób z którymi pracuje że są one beznadziejnymi przypadkami, ciężkimi lub że jestem dla nich ostatnią deską ratunku. I całkiem szybko okazuje się że to wyobrażenie jest mylne, gdy pozbywamy się problemu w 2 do 4 spotkań, co oznacza że ta beznadziejność jest tylko iluzją.

PODEJŚCIE DO CIEBIe


Ważne jest dla mnie by zrozumieć Twoje potrzeby, temu służy darmowa konsultacja dzięki której możemy stworzyć indywidualną terapie dla Ciebie. Podczas rozmowy odnajdziemy te miejsca w których twój umysł sobie nie radził i dokonamy transformacji. Można śmiało powiedzieć że odbędziemy podróż ku zmianie.

STAŁE DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI


Na przykład: Każdego tygodnia spędzam kilka godzin albo więcej na nauce i ćwiczeniu swoich umiejętności. Myślę że to oznacza ponad 2000 godzin w ostatnich 5 latach, podczas których podwyższałem swoje kwalifikacje, by skuteczniej uwolnić Cię od problemów i zmienić Twoje życie na lepsze. Dodatkowo stworzyłem kurs hipnozy, by inni hipnotyzerzy w Polsce mogli korzystać z najnowszej wiedzy. Już ponad 1500 osób skorzystało z moich nauk odnośnie hipnozy.

Jakub Wochniak - twój hipnoterapeuta

Jakub Wochniak Hipnoterapeuta Online

JAKO CZŁONEK MIĘDZYNARODOWEGO STOWARZYSZENIA HIPNOTERAPII KONWERSACYJNEJ (IAPCH) JESTEM PEWIEN ŻE MOJE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z EMOCJAMI OZNACZA ŻE JESTEM IDEALNYM HIPNOTERAPEUTĄ BY WSPIERAĆ CIEBIE W WEWNĘTRZNEJ TRANSFORMACJI. BY TWOJE CELE STAŁY SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ. CHĘTNIE POROZMAWIAM Z TOBĄ W JAKIM ZAKRESIE POTRZEBUJESZ POMOCY.

JAKUB WOCHNIAK - HIPNOTERAPEUTA, HIPNOTYZER, TRENER HIPNOZY

Moja edukacja z zakresu Hipnozy i Hipnoterapii


NAJWAŻNIEJSZYM KURSEM JEST DLA MNIE: PROFESJONALNA HIPNOTERAPIA Z UŻYCIEM HIPNOZY KONWERSACYJNEJ BY POZNAĆ DOGŁĘBNIE MATERIAŁ UCZESTNICZYŁEM W TYM SZKOLENIU 3 RAZY. TAM NAUCZYŁEM SIĘ NAJWIĘCEJ ODNOŚNIE SKUTECZNEJ I SZYBKIEJ PRACY Z LUDŹMI. Z NACISKIEM NA SPRAWNE WYSZUKIWANIE NIEPRZYDATNYCH SCHEMATÓW MYŚLOWYCH I ICH ELIMINACJE U CIEBIE.

Jakub Wochniak Certyfikat Hipnoterapia Konwersacyjna
 • CONVERSATIONAL HYPNOSIS MASTERY - MISTRZOSTWO W HIPNOZIE KONWERSACYJNEJ
 • BEST PRACTICES OF DAVE ELMAN - NAJLEPSZE PRAKTYKI DAVE ELMANA
 • HYPNOTIC PAIN CONTROL - HIPNOTYCZNA PRACA Z BÓLEM
 • PROVOCATIVE HYPNOSIS - HIPNOZA PROWOKATYWNA
 • POWER OF CONVERSATIONAL HYPNOSIS - POTĘGA HIPNOZY KONWERSACYJNEJ
 • HYPNOTHERAPY MASTERCLASS - HIPNOTERAPIA DLA MISTRZÓW
 • ANALOG HYPNOSIS - HIPNOZA ANALOGOWA
 • ZAAWANSOWANY TRENING HIPNO-COACHINGOWY
 • ERICKSONIAN HYPNOTHERAPY - HIPNOTERAPIA ERICKSONOWSKA - I I II POZIOM
 • SYMBOLIC LANGUAGE - JĘZYK SYMBOLICZNY
 • ORAZ WIELE INNYCH KURSÓW I KSIĄZEK BY LEPIEJ TOWARZYSZYĆ CI W ZMIANIE

Prywatnie


Gdy mam więcej wolnego czasu lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, idealnie jeżeli ze znajomymi można zagrać w kosza czy siatkówkę. Dodatkowo uczę się malować, tworzyć modele i jeździć na monocyklu. Bardzo odprężają mnie różne sytuacje socjalne oraz taniec.

Copyright © Hipnoza i Hipnoterapia Online