Chcesz wiedzieć kim  jestem...

Wiem że problemy emocjonalne można sprawnie usunąć. Dlatego promuję terapię krótkoterminową. Byś przejął kontrole nad swoim życiem.

Jakub Mikus - Hipnoterapeuta, Hipnotyzer, Trener Hipnozy

Co jest dla mnie ważne podczas pracy z Tobą

Skuteczna eliminacja problemu


Zazwyczaj słyszę od osób z którymi pracuje że są one beznadziejnymi przypadkami lub że jestem ostatnią deską ratunku. 
I szybko okazuje się że to wyobrażenie jest mylne gdy pozbywamy się problemu w 2 do 4 spotkań, co oznacza że ta beznadziejność jest tylko iluzją.

Podejście do Ciebie


Ważne jest dla mnie by zrozumieć Twoje potrzeby, ponieważ dzięki temu możemy stworzyć indywidualną terapie dla Ciebie. Podczas rozmowy odnajdziemy te miejsca w których twój umysł sobie nie radził i dokonamy transformacji. Można śmiało powiedzieć że odbędziemy podróż ku zmianie.

Stałe doskonalenie umiejętności


Na przykład: Każdego tygodnia spędzam jeden dzień albo więcej na nauce i ćwiczeniu swoich umiejętności. Myślę że to oznacza ponad 2000 godzin w ostatnich 5 latach, podczas których podwyższałem swoje kwalifikacje, by skuteczniej uwolnić Cię od problemów i zmienić Twoje życie na lepsze. Dodatkowo stworzyłem kurs hipnozy, by inni hipnotyzerzy w Polsce mogli korzystać z najnowszej wiedzy. Już ponad 1500 osób skorzystało z moich nauk odnośnie hipnozy.

Jakub MikusTwój Hipnoterapeuta - Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Hipnoterapii Konwersacyjnej (IAPCH)

Jestem pewien że moje doświadczenie w pracy z emocjami oznacza że jestem idealnym hipnoterapeutą by wspierać Ciebie w wewnętrznej transformacji. By Twoje cele stały się rzeczywistością. Chętnie porozmawiam z tobą w jakim zakresie potrzebujesz pomocy.

Moja edukacja z zakresu Hipnozy i Hipnoterapii


Najważniejszym Kursem jest dla mnie: Profesjonalna Hipnoterapia z użyciem Hipnozy Konwersacyjnej. Tam nauczyłem się najwięcej odnośnie skutecznej i szybkiej pracy z ludźmi. Z naciskiem na sprawne wyszukiwanie nieprzydatnych schematów myślowych i ich eliminacje u Ciebie.

Inne ważne kursy

  • Conversational Hypnosis Mastery - Mistrzostwo w Hipnozie Konwersacyjnej
  • Best Practices of Dave Elman - Najlepsze Praktyki Dave Elmana
  • Hypnotic Pain Control - Hipnotyczna praca z bólem
  • Provocative Hypnosis - Hipnoza prowokatywna
  • Power of Conversational Hypnosis - Potęga Hipnozy Konwersacyjnej
  • Hypnotherapy Masterclass - Hipnoterapia dla Mistrzów
  • Analog Hypnosis - Hipnoza Analogowa
  • Zaawansowany Trening Hipno-Coachingowy
  • Hipnoterapia Ericksonowska - I i II Poziom
  • Dodatkowo cały czas rozwijam swoje umiejętności na kolejnych kursach i treningach. Tygodniowo spędzam kilka godzin na ćwiczeniach. Szkole innych by moja wiedza była jak najbardziej aktualna w pomaganiu Tobie.